| Bilii a întrebat:

La contestatie la bac (cautati pe net un model ca toate sunt la fel) la romana la tipul de subiect ce pun. M_mate-info? (Sunt pe mate info si jos de tot la model zice asta)

Răspuns Câştigător
| NurseNico a răspuns:

Eu cand am facut contestatie la istorie am scris la tipul de subiect tot istorie, nu cred ca e prea important avand in vedere ca au restul datelor tale... sau cel putin doamnele de la secretariat nu mi-au spus mie ca ar fi incorect. Succes!

1 răspuns:
| Bilii explică (pentru NurseNico):

Tocmai ce am primit confirmare de la ei. Deci cred ca e totul in regula.