| Mo a întrebat:

Luuume Luume!
Sariti ca mai vine un cutremur!
dati pe otv si vedeti! Primul a fost de 5, 3... iar urmatorul va fi mai puternic!
Aveti grija de voi!

40 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

MAI BINE IESITI LA O PLIMBARE. N VDM BINE SANATOSHI

| Princessee a răspuns:

Eu nu cred in ce se spune la tv.Mai ales la OTV!

eileen
| eileen a răspuns:

Crede-ma, tocmai acum pe Realitatea spunea specialistul de la GeoFizica cum ca nu vor fi replici, deci eu nu cred in OTV, aia nu se consulta cu nimeni.

| baba a răspuns:

Iar eu sunt mama omida şi-am ordonat omuleţilor verzi să vină să te ridice în 5 minute de-acasă şi să-ţi implanteze cip-uri în nas.

carla
| carla a răspuns:

Cutremure sunt si vor mai fi. In Vrancea nu se produc replici, asta spun specialistii. Lasa-tii pe panicosii aia de la OTV sunt mincinosi si alarmisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 0tv sint mereu cutremure. Au sediul intr-un bloc cu bulina si de fiecare data cind trece o dacie pe acolo se zgiltiie si 0tv rolling on the floor, acum gindeste-te ce simt ei cind trece un camin rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eileen, te inseli, cei de la 0tv se consulta... cu spiritele rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| borsec a răspuns:

Nici eu nu cred ca va fi vreo replica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se asteapta un cutremur mare deoarece nu a mai fost demult de asta toti vorbesc despre marele cutremur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă mai este să vină, vine și fără invitație.
Trebuie să știm să fim iuți de picior.
Doamne ferește de rele.
Pa, pa.

Janina
| Janina a răspuns:

Si cand se anunta urmatorul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cutremurele nu sunt prognozate ca la meteo.laughing

| Wtf9000 a răspuns:

Si Nikita se sinucideee! Lumeee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Janina, trebuie sa-l cautam pe Hincu laughing

| elena a răspuns:

Nu exagera... OTRAVA pe TV...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand va fi... daca va fi...noi suntem prea mici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa fie mai marehappy asa au spus specialistiiwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa ai si u grija de tine.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha eu asta nu inteleg dc asthia d la otv s dau asa tari q aparatele lor q nu stiu c si nu il cred p `nebunu d istrate` cum ii zic ei qnd zice adevaruwinkingoameni buni s. a adeverit c a zis omu ala batran sh psihopat cum il alintati a fost intr. o zi d sambata sh voi ii credetsi p asthia d la televizor care sh q aparate nu spun adevaru. va pierdetsi timpuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu am fost acasa, ca la mine la 8 e teroare.
http://studioart-ro.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N am nici un rasp pentru printzessawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai gasit unde sa te uiti... la otv se zic numai prostii... pe realitatea s-a anuntat ca nu vor fi cutremure in seara asta mai mari decat cel precedent... asa ca somn usor!

| elenusk a răspuns:

Mai fato unde ai vazut treaba asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va fi urmatorul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a simtit si in cernavoda destul de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i cazul sa ne panicam, cutremure au fost, sunt si vor fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face e adevarat. ca mai vine unu dupa 10?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am simtit...eram in pat si s-a cutremurat totul...nu are cum sa minta OTV-ul...toti l-am simtit...Doamne-ajuta sa nu mai fie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa sa vina cutremuru, ca toti ne ducem cand ne vine vremea