| Mo a întrebat:

Luuume Luume!
Sariti ca mai vine un cutremur!
dati pe otv si vedeti! Primul a fost de 5, 3... iar urmatorul va fi mai puternic!
Aveti grija de voi!

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia de la OTV vor sa le creasca audienta de aia se caca atat pe ei oh go on.Stay chill!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 30 de secunde va fi altul fara misto a aparaut la tv acum fugiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar o sa mai fie ca am auzit ca nu o sa mai fie replici sau nu am inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otv? nu te mai uita pe otv. aia habar nu au...nu o sa fie replici la cutremurhappy

| adi_7507 a răspuns:

Daca nu ziceai sursa poate te credeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai uitati pe OTV e un post de desene animate spun numai prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar o fi adevarat?

| Bella_8285 a răspuns:

Buna printzessa.

Eu sunt din Vrancea si sa simtit forte bine.Sa anuntat pe toate programele de acest cutremur dar nu am auzit de altul.Nu am fost nici prea atenta, o fi zis.

Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mai vina un cutremur, de macnitudinemare. dar in luna noiembrie la ora 11:47 si va darama tot bucurestiu