| Mo a întrebat:

Luuume Luume!
Sariti ca mai vine un cutremur!
dati pe otv si vedeti! Primul a fost de 5, 3... iar urmatorul va fi mai puternic!
Aveti grija de voi!

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa fie mai marehappy asa au spus specialistiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai gasit unde sa te uiti... la otv se zic numai prostii... pe realitatea s-a anuntat ca nu vor fi cutremure in seara asta mai mari decat cel precedent... asa ca somn usor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N am nici un rasp pentru printzessawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu am fost acasa, ca la mine la 8 e teroare.
http://studioart-ro.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha eu asta nu inteleg dc asthia d la otv s dau asa tari q aparatele lor q nu stiu c si nu il cred p `nebunu d istrate` cum ii zic ei qnd zice adevaruwinkingoameni buni s. a adeverit c a zis omu ala batran sh psihopat cum il alintati a fost intr. o zi d sambata sh voi ii credetsi p asthia d la televizor care sh q aparate nu spun adevaru. va pierdetsi timpuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai uitati pe OTV e un post de desene animate spun numai prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar o fi adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mai vina un cutremur, de macnitudinemare. dar in luna noiembrie la ora 11:47 si va darama tot bucurestiu

| Bella_8285 a răspuns:

Buna printzessa.

Eu sunt din Vrancea si sa simtit forte bine.Sa anuntat pe toate programele de acest cutremur dar nu am auzit de altul.Nu am fost nici prea atenta, o fi zis.

Pa!

| elenusk a răspuns:

Mai fato unde ai vazut treaba asta?