| StefanMihaiX a întrebat:

Mi-am loat un laptop de curand si pe cd lui original scrie ca programele merg doar pe windows 8 si mie nu imi prea place windows 8.
Mia spus un amic ca exista un program care iti descarca toate programele care am nevoie dar costa bani, si nu vreau sa il formatez laptopul si dupa iar ma intorc la windows 8.
Ps.Un amic a patit ca daca avea windows 7 nu ii mergea camera web din cauza ca programele de la laptop erau facut doar pentru windows vista.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daca te referi la drivere, sunt programe specifice ca sa le cauti. dintre cele free iti recomand Slim Drivers free. dupa ce instalezi 7 il descarci din pagina fabricantului si iti detecteaza driverele lipsa sau neactualizate si iti da posibilitatea sa le descarci si sa le instalezi.bafta.
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php

1 răspuns:
| StefanMihaiX explică (pentru gelu1970):

Mersi