| catalin542000 a întrebat:

Nu pot sa înțeleg, am niște camera wifi care merg în reluare se aude întrerupt au un semnal execrabil, am făcut upgrade de net de la 100mbps la 2. 5Gbps (pentru ca oricum ași fi făcut asta cu sau fără camere) și tot degeaba, tot semnal execrabil au.

Și am dat destui bani pe ele vreo 250lei camera ma rog, sunt Jordan.
Am ajuns la părerea ca nici o camera wifi nu este buna, de nimic.

Bănuiesc ca acele camere care se vad și se aud exemplar ca la tv, costa zeci de milioane.

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Nu. Ai avut tu ghinion.