| Dragon01 a întrebat:

Nustiu ce am facut dar atunci cand apas pe liniuta "-" in loc sa o puna imi apare volum care scade cu o liniuta de fiecare data cand apas exact ca la TV. Ce fac sa scap de el? Recompensez

5 răspunsuri:
| seppuku a răspuns:

Daca ai laptop vezi ca e un buton care activeaza si dezactiveaza alt set de taste.

| Brylyantul a răspuns:

Da dragon si eu la fel am dar nu stiu din ce cauza. rog toti membrii TPU care stie sa ne ajute si pe noi cu un sfat sau sa ne spuna cum scapam.

| Dragon01 explică (pentru Brylyantul):

Am reusit eu

| jasonstatham a răspuns:

Pai spune-mi si mie te rog frumos k eu nici acum nu am reusit.mersi

| Dragon01 explică (pentru jasonstatham):

Era ceva din panoul de control...nu mai stiu exact unde si cum.intrebarea e veche...