| catalin542000 a întrebat:

Nutella nu avea parca combinatia de ciocolata alba cu ciocolata neagra? De ceva timp vad numai cu ciocolata neagra si atat.
Ce-i drept, avea acelasi gust si cu acea combinatie de alb negru, dar totusi exista si combinatia asta tin minte, am si luat mai de mut doar.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se gasesc tot felul de amestecuri in Nutella, ca sa acopere cat mai multe gusturi si evidnet sa apara cu produse noi pe piata, care atrag clientela.