| brokxy a întrebat:

Pot să plătesc la Pepco cu cardul de bonuri de masă? O persoană o zis că a cumpărat nu stiu dacă minte sau nu plus am văzut și alimente ciocolată, chipsuri aici la Pepco

7 răspunsuri:
| ninuku a răspuns:

Nu stiu, te duci la Pepco si intrebi.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu. Cardul de bonuri de masa e doar pentru produse alimentare, exclus alcool si tigari.

| Andrei0410 a răspuns:

Din cate știu eu poți sa plătești cu bonuri de masa cam la toate supermarket-urile. Oricum, cel mai bine întrebi înainte sa faci cumpărăturile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic nu ar trebui sa poti

| dullcat a răspuns:

Poate persoana aia se referea la altceva, cum ar fi cardul de prima didactica si ai inteles tu gresit?

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei0410):

Doar daca ia produse alimentare, fara tigari si alcool.

| Andrei0410 a răspuns (pentru darrio2007):

Am presupus ca stie deja asta.