| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare frati gameri! A aparut pe STEAM,cine are si cine stie,cine e cunoscator,la "free play",adica la liber sau "moca",cum vreti voi sa-i spuneti,jocul "Bullet run",e un joc FPS,foarte bun,se joaca numai pe net,online,e misto rau de tot, si nici nu are multe cerinte, decat un dual-core procesor si placa video un HD3800 si 2gb de ram in windows 7 deci un pic acolo sa ai,cea ce eu am,adica calculatorul meu "meet the system requirements". Buuun,l-am luat, l-am instalat, cutare..si cand sa il joc,are lagging,l-am dat si la o rezolutie mai mica si la "medium" din meniul grafica,si tot are,nu cine stie ce.dar na,pe cine nu enerveaza sa aiba intr-un joc care ii pplace,sa aiba un insuportabil lag,cat de mic acolo,si tot te enerveaza si cauti sa il faci sa nu mai aibe asa ceva si sa il poti juca cum trebuie! Deci,cine stie,cine are sau cine a auzit de acest joc,in primul rand vi-l recomand,e foarte frumos jocul,multe arme,si tot ce trebuie,dar vreau )daca se poate(,sa ma ajutati si pe mine, manca-v-as gura voastra, ca chiar vreau sa-l joc cum trebuie acest joc! Sanatate si bafto dello delloooo!

Răspuns Câştigător
| PkAdi a răspuns:

Stiu e super-tare jocu! Am avut si eu aceeasi problema... Pornesti programul asta inainte de a intra in joc si iti creste fps cu 20-30! Nu pot pune linkul pe TPU, da-mi add la Pk.Ady86

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.esti un tigan analfabet
2. daca erai gamer stiai ce inseaman lag (iti explic la punctul 3 laughing )
3.lag = diferenta de kilometri intre tari se calculeaz in numai stiu ce fel si de exemplu daca esti din Ro si joci pe server din Uk o sa ai lag 100/120 maxim daca joci pe server din H sau Bg o sa ai lag 60 maxim, asta a fost lagu
4.tu nu ai lag tu ai FPS scazut adica cadre pesecunda, un fps decent e minim 30/35 si perfect 60
5.ce ti se intampla tie este de la proasta optimizare a jocului, de curiozitate l-as lua si eu, dar dupa aia imi ramane pe cont si eu nu joc pe steam free to play-uri ca sunt esuate rau tongue si in cazu tau ne optimizate
6."maca-t-as gura ta" esti un gipsy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.esti un tigan analfabet happy
2. daca erai gamer stiai ce inseaman lag (iti explic la punctul 3 laughing )
3.lag = diferenta de kilometri intre tari se calculeaz in numai stiu ce fel si de exemplu daca esti din Ro si joci pe server din Uk o sa ai lag 100/120 maxim daca joci pe server din H sau Bg o sa ai lag 60 maxim, asta a fost lagu
4.tu nu ai lag tu ai FPS scazut adica cadre pesecunda, un fps decent e minim 30/35 si perfect 60
5.ce ti se intampla tie este de la proasta optimizare a jocului, de curiozitate l-as lua si eu, dar dupa aia imi ramane pe cont si eu nu joc pe steam free to play-uri ca sunt esuate rau tongue si in cazu tau ne optimizate
6."maca-t-as gura ta" esti un gipsy happy

| torsi a răspuns:

Lag s.ar putea sa ai de la viteza internetului tongue

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt gipsy,de ce? Ce? Nu ai mai auzit romani care sa zica asa? Am zis-o in caterinca,gluma,sau poate ca asa mi-a venit sa spun! In fine,nebunule, nazistuleee, stiu ce e ala lag, si se spune "lagging", lag e un fel de prescurtare..romanule-nazistuleee,da' ce ai ma cu tiganii,nu-s si ei oameni? In al II-lea rand,tu vad ca esti analfabet,mai invata sa scrii,macar fii atent cum scrii cand incerci sa te dai "rotund" si incerci sa corectezi pe altii,fii baiat destept, ce draq ca tara geme de prosti! Oricum, nu prea meriti sa iti zic 'multumesc"pentru straduinta, dar iti zic, totusi...laughing

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru PkAdi):

Ok,dar pe ce sa iti dau add, pe site-ul asta? Pe mess, sau pe ce? Sau zi-mi cum se numeste, macar.e un program sau ceva de genu' Game Booster sau G boost?

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru torsi):

Nu e de la viteza internetului, netul e destul de bun si de rapid, e de la Rds-rcs...am 30-40-50 Mb/s, deci pot sa joc online orice fel de joc! Mersi de raspuns!

| PkAdi a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Pe mess dude!

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru PkAdi):

Hai ca ti-am dat, cum zici tu "add", adica ti-am trimis cum e la fel ca si pe facebook,"cerere de prietenie"...

| PkAdi a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Pe mess tataie, pe mess!

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru PkAdi):

Ok,dude...eu iti dadusem aici!

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru PkAdi):

Gata,ti-am dat.dar nu esti online pe mess..esti invizibil, ori nu esti deloc?

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru PkAdi):

Fratica,ti-am dat unde vrei tu si pe mess si pe HI5 si pe TPU si pe facebook, zi-mi doamne iarta-ma, ce program e ala, sau ce naibii o fii...ca nu mai pot de nervi cu jocul asta,ma enerveaza la culme,si nu stiu ce sloboz sa ii fac sa nu mai aibe lagg-ul pizdii masii! Hai te rog eu, lasa-mi ori aici pe TPU, ori pe mess, ca ti-am dat add, dar nu erai nici aseara nici azi dimineata! Lasa-mi scris cand intri..si cand intru eu, o sa vad, ok? Hai te rog eu mult de tot!

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru PkAdi):

Am luat Game booster, e un program care opreste toate programele ce ruleaza in acel timp in pc-ul tau, si favorizeaza gaming-ul! Cred ca ai auzit de el..asta e ce vroiai sa imi zici ca sa nu mai am laggign in jocul "Bullet run"? sau e altceva? ca de cand ai zis ca imi zici, si tot nu mi-ai zis...

| PkAdi a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Nu e GAMEBOOSTER! Intra pe mess sa iti dau linkul! (pk.ady86)

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru PkAdi):

Daaa ma, am incercat cu programul ala, dar tot Game Booster, e mai bun de 10 ori, iti spun eu...

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Baaa,nu imi mai merge id-ul de mess..nu ma mai pot conecta, dracu sa il ia...de ce oare? Ti s-a intamplat vreodata asa ceva?