| xXxAditsUxXx a întrebat:

Sall all! de ca cand bag un DVD in aia de discuri imi arata 0 bytes trebuie formatat?! daca da cum?! Da funda

6 răspunsuri:
| IonutDaniel21 a răspuns:

Nu ai cum sa formatezi un DVD decat sa il stergi daca e DVD RW (dvd rescriptibil).
Probabil ca ai gresit formatul in care ai ars acel DVD sau daca la toate DVD, CD iti arata ca sunt goale probabil acea chestie in care bagi discurile numita unitate optica nu mai este buna.

| xXxAditsUxXx explică (pentru IonutDaniel21):

CD`urile merg decat DVD`urile nu merg dar de citit mi le citeste insa cand bag DVD gol arata 0 bytes

| georgeta27 a răspuns:

Poate este gol

| xXxAditsUxXx explică (pentru georgeta27):

Epic! :]]

| IonutDaniel21 a răspuns (pentru xXxAditsUxXx):

Pai daca DVD-ul nu are nimic tras pe el ce vrei sa ocupe spatiu?
Iti arata 0 bytes pentru ca este gol.

| xXxAditsUxXx explică (pentru IonutDaniel21):

Poi da inteleg dar cant incerc sa bag ceva pe el imi zice ca are memorie prea mare am incercat sa bag windows 7 2.8 gb pe dvd de 4 gb si zice ca are memorie prea mare.