| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,am voie sa imi fac card de credit la 13 ani? ca vreau sa imi pun banii pe el(175 de lei ca am nevoie de car pentru siteul asta:http://apple.freebiejeebies.co.uk/offersint.php ca eu vreau sa completez o oferta si sa castig un ipod, ca bunicu nu vrea sa imi completeze cu cardul lui, deci am voie sa imi fac la 13 ani, daca nu il pun pe bunicu sa imi faca el. FUNDA PS:ganditi inainte sa raspundeti, ca una mi-a raspuns sa nu ma vada nimeni

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ai voie. Si esti un bou ca jignesti oamenii: "ganditi inainte sa raspundeti". Gandeste tu inainte sa scrii ca nici sa scrii nu stii.

Răspuns utilizator avertizat
| Exio a răspuns:

Iti trebuie buletin ca sa iti faci card.Parerea mea este ca acel site este un scam. Nu o sa castigi nimic. Tu faci cum vrei, sunt banii tai.