| DituAndrei99 a întrebat:

am si eu o intrebare de ce nu merge semnilaritarea la mercedes benz sprinter pe partea stanga.nici avaria pe partea stanga. dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe cauze posibile de a se defecta ex : intreruperea firului, bec ars, dar daca vrei sa gasesti probleme urmareste firul pana unde se alimenteaza, sau controleaza cu un multimetru daca primesti curent.
Funda.

9 răspunsuri:
| Turok90 a răspuns:

Becul ars cel mai probabil. Dacă nu, circuitul întrerupt, dar e foarte putin probabil.

| EddiWeed a răspuns:

Poate sunt arse becurile, sau ai un scurt sau un fir rupt sau nu iti fac contact bine becurile

| SabinCrb a răspuns:

Pe toata partea stanga, sau doar spate/lateral/fata?

| TheSmith a răspuns:

Ce nu merge ma?laughing

| DituAndrei99 explică (pentru TheSmith):

Un ****

| DituAndrei99 explică (pentru SabinCrb):

Spate stanga

| Dannyjj a răspuns:

Posibile cauze:
Bec ars, mufă ieșită, fire rupte.
Salut!

| SabinCrb a răspuns (pentru DituAndrei99):

E becul. Daca in fata iti semnalizeaza mai repede decat normal, inseamna ca ai becul dus.

| TheStory a răspuns:

Becul ars.