| alexcurat a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum sami fac ma mul gem la dragon city dau funda

Răspuns Câştigător
| Alex25Dudu a răspuns:

Sal eu joc dragon city si stiu cate ceva: incearca sa te lupti in coloseum sau apesi pe acea iconota in forma de pamant si dai combat world si te lupti dupa ce termini tot castigi 2 gems sau dai monday reward (doar luni) si poti sa pici 5 gems sau dai pe dayle bonus si daca ai noroc pici 40 gems dupa acea iti mai incerci norocul si dai try again (dar te costa 3 gems) dar cand apare shuffle e gratis (fara gems) cam atat pot sa iti raspund

3 răspunsuri:
| alexwtzu a răspuns:

Pur si simplu iei caise si ii zici mamei sa iti faca

| OchiiCaprui a răspuns:

Baga hack happy eu asa am facut happy

| alexcurat explică (pentru OchiiCaprui):

De unde iau hack