| xXteLOVEscXx a întrebat:

Sall TPU, de curănd mi-a apărut:"You must be logged in as an administrator when installing this program" când dau pe orice program(.exe)! Ce trebuie să fac?

6 răspunsuri:
| Mihai198 a răspuns:

Trebuie sa te loghezi ca si administrator.

| Evolution a răspuns:

Atunci când intrii pe pc, alegi să intri cu administratorul (numele principal), pentru că tu intri cu un user secundar, trebuie să întri cu acela principal, sper că ai înţeles.

| Laurentiu245 a răspuns:

Click Dreapta- Run as administratorhappy

| xXteLOVEscXx explică (pentru Evolution):

Am înţeles, dar cum mă loghez ca administrator?

| Evolution a răspuns (pentru xXteLOVEscXx):

Sunt 2 username-uri acolo când intrii pe pc. Unul principal şi unul secundar, intrii pe acela principal happy dacă e cu parola atunci e mai complicat puţin că trebuie să spargi parola şi e un program pentru asta care îl am şi eu, bagi un cd, îl bootezi, acolo selectezi remove password la contul care îl vrei, şi done. Oricum nu te băga în aşa ceva, vezi dacă poţi intra pe contul administrator, dacă nu, roagă pe cineva să te ajute (mama, tata, un specialist etc.)

| xXteLOVEscXx explică (pentru Evolution):

N-am cu parola, dar poti sa-mi dai un link cu o imagine unde dau ca nu-mi apare sa dau!
PS:Am windows xp!