| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,trebuie sa fac o alegere, ce sa imi iau dupa:http://apple.freebiejeebies.co.uk/ iphone 4S sau ipod touch 4G? ca undeva scrie ca nu mai potg completa o oferta cu acelasi credit card pe acelasi cont

2 răspunsuri:
| Saturnz a răspuns:

Daca vrei telefon calumea iti recomand iPhone-ul 4S pentru. ca am si eu si dupa parerea mea e foarte calumea, si daca vrei sa te joci diferite jocuri si sa faci poze si filmulete ( fara a avea un iphone ) poti sa-ti iei iPod touch 4G.
Dar asta depinde de ce iti doresti tu big grin

Răspuns utilizator avertizat