| danutza_1678 a întrebat:

Saltare TPU! Am o intrebare pentru cei care urmaresc emisiunea Comanda la mine... Exista vreun episodu in care copii sa nu sa se schimbe? sau macar unul dintre ei sa nu se schimbe? Daca da dati-mi si mie link-ul...Ms:*

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Scopul emisiunii e sa schimbe acei copiii. Eu am vazut acum mult timp un episod in care o fata a plecat dupa vreo 3 zile injurand, dar a ajuns acasa si a inteles ca trebuie sa aprecieze tot ce are, respectiv mama ei.

4 răspunsuri:
| Iuli4you a răspuns:

Nu existahappy

| danutza_1678 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Care espisod?

| 2PacKilluminati a răspuns:

Nu te mai uita la emisiunile astea facute din lipsa de ocupatie doar pentru rating.e TOTUL REGIZAT!

| danutza_1678 explică (pentru 2PacKilluminati):

Stiulaughing)dar n-am altceva la ce sa ma uit,,, si ma plictisesc de moooor(((