| BGI a întrebat:

Am probleme mari cu Opera. Mai precis, se misca la fel ca un melc. Acum postez de pe IE8, care pe langa Opera zbarnaie straight face ( nu credeam ca o sa spun vreodata asta laughing ) Am facut update la ultima versiune de Opera, si la fel merge. Folosesc Windows 7. Performantele sistemului nu sunt o problema. La fel si Mozilla, se misca prost, dar totusi putin mai bine decat Opera. O solutie/rezolvare ceva? Virusi nu cred sa fie: folosesc Avira Premium Security Suite + Komodo Firewall.

2 răspunsuri:
| paul18 a răspuns:

Dar de google chrome ce zici? :d mie mi se pare mai bun ca opera. sau daca nu incearca safari (l-am folosit mai demult si am fost foarte multumit de el ) acum sunt la google chrome si nu am probleme. ia incearcawinking

| BGI explică (pentru paul18):

Deja am 3 browsere instalate laughing Sa mai instalez inca doua? big grin Pana acum imi mergea perfect Opera. As vrea totusi o solutie pentru asta, deoarece de mai bine de 2 ani ( daca nu ma insel ) folosesc numai Opera.