| Kosmin19 a întrebat:

Salut am si eu o intreabre deci sa incepem am si eu windows xp si vreau sa-i schimb limba in romana. aveti vreo idee cum? Multumesc.

7 răspunsuri:
| barzugeorgik99 a răspuns:

Dai un search pe Google si scrii acolo Microsoft limba romana sau ce limba vrei tu si gasesti acolo. Funda?

| Λndrei a răspuns:

Intra pe acest site:
http://www.stealthsettings.com/......-in-romana
DOWNLOAD INTERFATA WINDOWS XP IN LIMBA ROMANA

Pachetul de download Interfata Windows XP Limba Romana.msi are doar 4.98 MB
(Dai click aici:)– descarca XP in limba romana. Language pack.
Apoi urmaresti instructiunile.
Jos ai si un link catre: Windows 7 in limba romana.
Succes!

| Kosmin19 explică (pentru Λndrei):

Pai eu l-am luat dar imi zice. Windows Language Pack se instaleaza numai pe sistemul de operare Windows English... si al meu nu e in limba romana. Deci cum as putea face?

| Λndrei a răspuns (pentru Kosmin19):

Spune-mi ce scrie in totalitate pe casuta log.Adica ce-ti apare.

| K0sti a răspuns:

Lasa-l in engleza ca o sa regreti. Sau invata engleza! Nu-ti strica!

| Kosmin19 explică (pentru K0sti):

Engleza nu-l am in engleza omule laughing)

| Kosmin19 explică (pentru Λndrei):

Add skittless_cs si vorbim acolo mai bine.