| Reddfox a întrebat:

As vrea sa ma apuc de inot dar am trecut de varsta de 10 ani.Si am auzit ca ma duc degeaba daca am trecut de aceasta varsta. As putea sa ma mai apuc? (am 14)

7 răspunsuri:
| AndreiAron656 a răspuns:

Imagineaza-ti ca eu am 16 ani si ma duc la cursuri de inot (vine vara si m-am saturat ca eu sa stau la apa mica iar prietenii mei la 2m) eu fac cursuri la Escape, am platit 180 lei 10 sedinte(stiu, e cam scump dar inveti, eu sunt la a 7-a sedinta si deja am invatat sa fac pluta, sa calc apa, sa inot pe sub apa) eu iti sugerez sa te duci acum deoarece o sa regreti rau in viitor... Bafta

| Tomitza38 a răspuns:

Nu prea e adevarata chestia asta. Stiu pe cineva care nu stia sa inoate si avea 16 ani, insa a invatat. Eu recomand sa te apuci.

| Reddfox explică (pentru AndreiAron656):

Nu e scump. Adica e. Dar unde am programat eu, 8 sedinte costa 240 lei... Pot scapa si de grasime?

| AndreiAron656 a răspuns (pentru Reddfox):

Nu stiu daca poti, eu nu sunt gras ca sa-ti spun

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cine te-a mintit, dar la cursuri de inot esti primit si daca ai 50 de ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Reddfox explică (pentru Violleta2022):

Ma poate ajuta si sa slabesc? laughing