| Mihai_Neagu_1985 a întrebat:

Cu ce program ( sau ce setari sa fac la un program ) pot sa imprim doar scrisul pe niste diplome?
Diplomele sunt deja imprimate, dar vreau sa le completez pe pc.

2 răspunsuri:
| Derdeutsche a răspuns:

Corel draw. Masoara diploma. spatiile unde intra textul..creaza.l in corel adauga textu. cand ai terminat sterge linile de orientare si da.i print

| Mihai_Neagu_1985 explică (pentru Derdeutsche):

Am de scris 100 de diplome, nu am cum sa fac pentru fiecare asa!
Ma gandeam ca exista un program in genul celor de facturi care imprima direct!