| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

cum să fac din doua partitii să fie una.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseşte Acronis Disk Director. Pe site la ei ai o versiune de test, ar trebui să fie suficientă. O găseşti aici: http://www.acronis.com/products/. În general e simplu, dacă ai puţină atenţie rezolvi problema. Spor.

9 răspunsuri:
| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

Nu iti recomand sa faci asta... cand windowsu nu o sa mai porneasca nu mai ai cum sa recuperezi datele...

| beniamin1994 a răspuns:

Doar cand bagi windowsul stiu eu! poate stiu altii si alte modalitati! funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru beniamin1994):

Există o duzină de programe de partiţionare care fac asta la orice oră. Dacă eşti prost şi habar nu ai, taci din gură, nu mai da sfaturi tâmpite.

| Broadband a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowsu si atunci cand faci partitiile stergi totul si faci 1, 2, 3, 4 cate vrei si cata memoria are hardu.
poti sa faci si din calculator sa formatezi partitia dar degeaba ca nu poti sa maresti memoria altei partitii..deci doar cand instalezi windowsu merge

| beniamin1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te-am jignit "desteptule", si daca nu-i convenea raspunsul comenta respectivul! i-am dat un sfat decat!

| Xennofull a răspuns:

Nu e bine sa faci asta.s-ar putea sa ai probleme dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru beniamin1994):

Un sfat de care nu aveai habar. Păcat că ai acces la calculator, nu-l meritai. Altfel, vezi că decât ăla nu se foloseşte în fraza asta, şi nici pus acolo unde l-ai pus tu. Varianta corectă se face cu DOAR, numai că trebuie să-i detectezi singur locul în topica aia. Agramat cu pretenţii ce eşti...

| beniamin1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi vine sa cred ce incerci sa imi spui "desteptule"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru beniamin1994):

Nici nu ai de ce. Eşti prea prost să te convingi de limba română. Ai făcut-o la seral probabil, secţia Zoofilie.