| adrianboss2011 a întrebat:

Salut,de ce costa asa mult accesoriile originale Apple, de ex am gasit un incarcator de priza pentru iphone/ipod touch si costa 150 lei, de ce costa asa mult? eu l-am gasit si neoriginal si costa 19 lei cu tot cu transport

10 răspunsuri:
| IonutSavu97 a răspuns:

Pentru ca si Apple este o firma care costa foarte mult in comparatie cu celelalte firme, si toate produsele de la Apple sunt mult mai scumpe si mai bune

| Hevnoraak a răspuns:

Costul calităţi.

Răspuns utilizator avertizat
| Hevnoraak a răspuns:

Să iţi spun o chestie, tot ce nu este de la Apple sau distribuitori autorizaţi riscă să iţi afecteze Ipod-ul.Aşa că nu m-aş risca cu asta.

| unknownn a răspuns:

Pai daca ai bani sa-ti iei iPhone, presupun ca ai bani sa-ti iei si accesorii, right?

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns (pentru adrianboss2011):

Tu stii ce greu se incarca la PC? Mai bine il incarci la soare decat la PChappy

Răspuns utilizator avertizat