| Dragan_Adrian_1993 a întrebat:

Salut,
De ceva timp caut niste firme serioase care se ocupa de web design, aplicatii web si realizare scripturi...in acest domeniu dar nu prea gasesc...am gasit cateva am trimis mail pentru niste detalii dar nu au raspuns (gen design-web-site.ro sau kennomedia.ro)
Daca stii niste firme bune la care ati apelat sau par de incredere si sunt serioase va rog sa lasati un link.
O zi buna va doresc!

6 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Tu vrei sa iti faci un site sau ce anume? sau sa te angajezi? sunt destule firme serioase.bineinteles trebuie sa cauti pe google mai mult.depinde si unde vrei sa le gasesti, in tara, in afara, in localitatea ta...

| Dismally a răspuns:

Probabil ca nu au citit inca mail-ul tau, o sa-ti raspunda pana la urma.

| Dragan_Adrian_1993 explică (pentru jeek0):

Vreau sa imi fac site

| Dragan_Adrian_1993 explică:

Deci vreau niste aplicatii(scripturi mai complexe) pentru site-ul meu.Ma gandeam ca site-urile care realizeaza site-uri, teme de la 0 pot face si scripturi/aplicatii web.

| jeek0 a răspuns (pentru Dragan_Adrian_1993):

Sunt destule firme serioase care sa iti faca site dar bineinteles costa. daca nu gasesti firme poti intra pe freelancer sa cauti acolo developeri.sigur gasesti

| milesmain a răspuns:

Poti incerca DesignFace.ro