| cristiansonix a întrebat:

Salut deci vreau si eu sa stiu ce ar putea inseamna un vis laughing mai mult un cosmar. Eram la tara si nu stiu cum au aparut mai multe chestii printre care si un sarpe cu 2 capete doar ca n-avea 2 capete si coada aveau gaturile scurte urmate de cap si am iesit afara iesise si chestia asta si am luat capul acela de fier de la baros si l-am aruncat inspre primul gat apoi inspre al 2-lea si am fost muscat dar ala tot a murit si m-am trezit laughing) Ce dq ar putea fi, stiu ca nu-mi place sa dorm la tara. scuze de categorie

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balauri

| CrissssstiaN a răspuns:

Sarpele e simbolul lu' Satana, deci nu iti face griji nu ti se intampla nimic. Doar ca esti sub observatia lui.

| cristiansonix explică (pentru anonim_4396):

Treminaa baaaalaughing)) ca nu fumasem nimic altceva decat tigari si bausem o cafea laughing) si aveam si muzica pe fundal laughing) oi fi avut aia Ready for war

| cristiansonix explică (pentru CrissssstiaN):

Daca are planuri cu mine sa-si ia gandul laughing ca ma las de fumat sper laughing

| Ahatus a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te sinucizi.

| cristiansonix explică (pentru Ahatus):

Stiam deja era varianta a doua dupa futai dar ce varianta sa aleg ..sa ma arunc de pe bloc, sa ma spanzur, sa beau otrava, sa ma spal pe maini si sa bag degetele in priza...mai multe idei mai multe variante. la 200 de likeuri pe facebook ma filmez