| BOGDYYYYYY a întrebat:

Salut fratilor spuneti-mi si mie de ce cateodata cand ies din yahoo messenger(dau close sau depinde) de ce imi ramane in bara si cand dau click dreapta pe el din bara nu apare nimic si el e ca si cum doarme... ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

S-ar putea sa ai un virus mititel prin calculator pe undeva, daca-ti face figuri de-astea (daca dai click pe el nu se intampla nimic, ca si cum doarme). Foloseste CCleanear si un alt antivirus mai bun. Eu iti recomand Avira, ca eu asta folosesc acum si m-a scapat de virusi foarte nasoli, virusi pe care alti antivirusi nici macar nu mi-i detectau, desi eu vedeam ca ceva nu era in regula cu calculatorul meu.

3 răspunsuri:
| BlackHeartBlackLife a răspuns:

Probabil este un lagg

| BOGDYYYYYY explică (pentru FoundYouLover):

Ai foarte mare dreptate...big grin iti multumesc mult

| FoundYouLover a răspuns (pentru BOGDYYYYYY):

Cu placere. Ma bucur ca te-am ajutat.