| qwerty1234 a întrebat:

Salut, nu stiti vreun site/firma care sa cumpere calculatoare folosite? Sau ar fi cineva interesat sa cumpere un caculator? Procesor: Intel Core 2 Duo 2.80 ghz, 2 gb ram, placa video ati radeon hd3850, vreau sa il vand cat mai repede, daca e cineva interesat sau daca ma poate ajuta cineva sa il vand mai repede as fi foarte recunoscator.

6 răspunsuri:
| Danciu821 a răspuns:

Da normal

| Bombardieru1997 a răspuns:

Poti posta anuntul pe mercador, pe tocmai.ro

| Naяutσ a răspuns:

Cu cat il vinzi?

| qwerty1234 explică (pentru Naяutσ):

700 de lei, negociabil, dau bonus si tastatura wireless + mouse

| make23 a răspuns:

De unde esti?

| qwerty1234 explică (pentru make23):

Din Aiud, jud. Alba, dar trimit si prin posta sau curierat daca vreti sa il cumparati.