| AdrianLvs a întrebat:

Pe 4 septembrie am fost sa ma inscriu la liceu,la ISJ(anul asta am ramas corigent la o materie).Am dus toate foile necesare, si mi s-a spus ca astazi o sa fiu sunat sa mi se spuna la ce liceu am intrat, deoarece am pus 3 variante(dar am inteles ca la prima varianta se intra de obicei, mai ales ca erau inca 15 locuri libere pe profilul respectiv).Am fost sunat,si mi s-a zis ca s-a afisat pe site.Dar care site, asta e intrebare? M-am uitat pe tot site-ul celor de la ISJ Slobozia, insa nu am gasit nimic.Asa ca, unde pot vedea daca am intrat la liceul respectiv si cu cine am picat? Mersi mult, dau funda!

4 răspunsuri:
| Gaby212 a răspuns:

Uita-te pe site-ul liceului.

| AdrianLvs explică (pentru Gaby212):

Nu gasesc nimic

| Keva a răspuns:

Suna inapoi la numarul care te-a sunat si intreaba.Ar fi cel mai sigur.

| Gaby212 a răspuns (pentru AdrianLvs):

Suna la ei atunci.