| MariusStill a întrebat:

Salut Prieteni din TPU Tocmai mi-am instalat Windows XP cu Service PACK 3 dar nu e in limba engleza laguage si nu imi place e in laguage Italiano Sau Spainh cum sa mi-l pun in limba Romana sau Engleza Va rog Ajutatima.Multumesc. Funda+Vot Raspuns corect.

4 răspunsuri:
| Daktary a răspuns:

Cauta pe google Windows XP Romanian Language Pack cand instalezi asta trebuie sa ai cd-ul cu xp in cd-rom.

| BBlackHearttt a răspuns:

Se
poate schimba din "Control Panel" -> "Regional and Language Options"
-> tab 2 "Languages"

| MariusStill explică (pentru BBlackHearttt):

Nu reusesc BBlackHearttt intri tu la mine in pc si imi faci dau funda + Vot. Lasami id Tau

| BBlackHearttt a răspuns (pentru MariusStill):

Thamash_alexzell