| Valentyn22 a întrebat:

Salut, recent am achizitionat o pereche de casti bluetooh dar mam cam saturat sa le folosesc mereu la telefon, ca sa le folosesc la calculator de ce am nevoie ca sa mearga?

5 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua
Ca sa le folosesti la pc trebuie sa ai placa bloototh instalata sau te referi la laptop?

| Valentyn22 explică (pentru mariusmac85):

la PC ma refer

| mariusmac85 a răspuns:

Pai daca nu ai placa bloototh in el n-ai cum sa le folosesti

| Valentyn22 explică (pentru mariusmac85):

Cu un adaptor bluetooth crezi ca merge?

| mariusmac85 a răspuns:

Nu merge mai pentru ca calculatorul daca n-are placa bloototh instalata cum are la laptop nu merge
Uita-te daca si bluetooth la pc
Da click la my computer xp sau doar computer in vista/7 sau 8 si da la device manager si uitate acolo daca are bluetooth pe placa de baza a unitatii si daca e instalat
Ce pc ai? ce windows ai?