| ZoZoHeart a întrebat:

Salut, sper ca am ales bine categoria. Vreau sa fac o emisiune de comedie impreuna cu o prietena (pe YouTube). Si.nu prea stim exact cum. Ne itam pe net dar nu rezoilvam nimic. Cum sa vorbim, sa ne imbracam, sa gesticulam? Fundaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| vlatz a răspuns:

Ok atunci ideea mea este sa va imbracati cu hainele pe care le purtati de obicei. nimic special si sa va faceti un script bine pus la punct... postati 1 episod cam la 2 saptamani la inceput pana cand va simtiti mai experimentate apoi puteti posta unu pe saptamana

6 răspunsuri:
| vlatz a răspuns:

As spune sa faceti o emisiune animata pentru ca prinde mult mai bine la public

| ZoZoHeart explică (pentru vlatz):

No way!

| vlatz a răspuns (pentru ZoZoHeart):

De ce? trebuie doar sa cautati pe cineva care stie sa foloseasca pachetul Adobe si are un pic de talent la desenat pe pchappy

| ZoZoHeart explică (pentru vlatz):

Da dar mie mi se pare stupid!

| ZoZoHeart explică (pentru vlatz):

Dar mai exact la ce te referi?

| nanson a răspuns:

Hei buna idee! si eu vreau acelasi lucru dar nu gasesc persoana potrivita cine sa-mi spuna cum si ce trebuie sa fac.