| XZYCiprian a întrebat:

Am ajuns la o misiune pe GTA SA unde trebuie să iau un camion și sa plec cu el. Când ajunj unde îmi arata, omul care trebuie să imi mulțumească și să plece, el atacă fata cu care merg și după moare, iar eu nu mai termin misiunea.
De ce se bate și cum pot sa termin misiunea(el să nu se mai bată).

Răspuns Câştigător
| Gabi48 a răspuns:

Omoara omul sau fa misiunea din nou daca nu merge nici asa inseamna ca ai ceva bug la joc

1 răspuns:
| XZYCiprian explică (pentru Gabi48):

Omul acela nu pot sa il omor :nu imi apare inainte, imi apare dupa ce duc masina acolo>el trebuie sa ma ajute. Dar mersi.