| Narcis494 a întrebat:

Am si eu o problema, de fiecare data cand aprind calculatorul imi spune "windows nu este autentic" ii dau mereu revocare apoi cam din 30 in 30 min mi se face ecranul negru ce pot sa-i fac?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Chiriac97 a răspuns:

Probabil Windows'ul piratat nu e bun. Daca nu te tine bugetul de unul original, macar descarca alta versiune, avand in vedere ca asta nu'ti merge.

| bolaqmeo a răspuns:

Da asa cum a zis si Chiriac97 asta se intampla pentru ca windows-ul nu e original. O sa iti faca asa mereu pana nu ii instalezi o versiune buna.

| Narcis494 explică (pentru bolaqmeo):

Ee.| eu nu vreau sa il instalez