| adrili10 a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva de ce ma doare capu cand ma trezesc dimineata si cand il scutur.dar va amintesc ca acum 2 ani am fost la doctor si i-a zis ca am cefaleea dar nu am luat medicamentele.dau funda raspuns rapid

3 răspunsuri:
| OneGentleman a răspuns:

URGENt,trebuie sa iti faci un consult, o sa ai doar de castigat, du-te la Doctor nu mai lasa sa treaca timpul, o spun din ceea ce am vazut si eu la cel mai bun prieten cu aceeasi problemahappy

| adrili10 explică (pentru OneGentleman):

Dar prietenul tau ce o avut

| OneGentleman a răspuns (pentru adrili10):

Am scris cand am si raspuns"aceeasi problema", du-te la Doctor si fa-ti un consult, si urmeaza tratamentul indicat cu medicamente happy