| qElegaNT a întrebat:

Salut TPU,azi am nevoie de un program de editare,mai precis sa zicem ca fac o poza la o factura o incarc in pc si vreau un program sau idei cv ca sa pot sa editez ce scrie pe i-a adica da-ta, nume etc.PLZ CINE MA AJUTA FUNDA

3 răspunsuri:
| MyTzaa a răspuns:

Sall! Eu iti recomand pizap pe google, incearca. Funda?big grin

| Kindly a răspuns:

Photo scape, picmonkey.com
Sunt foarte usor de manevrat si foarte utile!

| qElegaNT explică (pentru Kindly):

Deci nu ma intereseaza pe mine culoare etc, doar asta am o poza scrie numele meu vreau sa il sterg sa scriu alt nume cum as putea face asta invatati-ma nu imi dati doar programe! Explicati-mi si va dau funda