| DanielDanielDanielDanielDanielDani123 a întrebat:

Salut TPU: Cum fac si eu reactiile la fotografii pe Facebook, mai exact: Multumesc!
Cine imi spune ii dau funda.

5 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

E simplu: muti sageata de la mouse pe "imi place/i like"(nu stiu daca Facebook iti apare in romana sau daca-ti apare in engleza, de-aia am scris ambele variante), DAR NU APESI pe "imi place/i like", ci doar tii sageata de la mouse in dreptul lui si imediat deasupra lui "imi place/i like" or sa-ti apara reactiile (o inima, o fata trista, una vesela, una mirata, una furioasa, etc) si apesi pe care din ele vrei.

| octav005 a răspuns:

Daca esti dupa pc. te duci cu mouseul la imi place si ili tii acolo pana cand apare ceva. si apoi dai click pe ce doresti tu

| DanielDanielDanielDanielDanielDani123 explică (pentru FoundYouLover):

Stiu asta, eu zic de floare.

| DanielDanielDanielDanielDanielDani123 explică (pentru octav005):

Eu vreau sa reactionez cu Floare.

| octav005 a răspuns (pentru DanielDanielDanielDanielDanielDani123):

Sincer e prima oara cand aud asa ceva.