| anonim_4396 a întrebat:

Daca cumpar The Sims 3 Starter Pack sau orice alt Sims in cat timp imi va fi livrat?

4 răspunsuri:
| Dope a răspuns:

Depinde...
Poşta română - 5-6 zile
Curier - 2-3 zile maxim.
Şi eu mi-am luat Sims 2 Pets de pe internet. Tot timpu' comand la curier. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dope):

Deci daca il cumpar acum online si il platesc acum ajunge in 3 zile?

| supermamici a răspuns:

24 de ore in Bucuresti sau 48 de ore in tara aici: http://bit.ly/197DI5Q

| Dope a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Dar să nu plăteşti prin card! Plăteşti când îţi vine coletul, ramburs. Adică dai banii curierului. În ziua respectivă, când trebuie să îţi aducă coletul, o să îţi trimită mesaj (bineînţeles că laşi numărul pe site) că între orele 10-16 o să fii contactat telefonic, bla bla. Când e aproape de localitatea unde locuieşti o să te sune, să îţi spună să ieşi. Ţi-l predă, îi dai bani şi cu asta-basta. Noroc! big grin