| alexandruromania23 a întrebat:

eu mi-am facut un cont la viva sms si mi-am uitat parola sa am dat acolo ca mi-am uitat parola am completat cce trebuia si a zis ca o sa-mi trimita meilul cu parola dar nu mi la treimis ce pot face

3 răspunsuri:
| CBits a răspuns:

Nu merge e un scam ...asa mai adauga la baza de date niste adrese de mailuri si numere de telefon... nu o sa castigati nimic cu acest site!

| Frank51 a răspuns (pentru CBits):

Daca vrei sa stii se castiga cu acest site, nu vorbi pana nu stii

E-mail-ul il vei primi azi, poate maine, daca nu il primesti maine inseamna ca e ceva in neregula, se lucreaza cu site-ul deci, se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti cont nou