| LiviuStefan a întrebat:

Salut TPU,
Stiu ca sunt junior dar am nevoie de ajutor!
Cum pot schimba imaginea de profil de pe contul meu de la TPU

13 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Du-te pe Editare Profil dupa Browse ceva de genu si alegi din pc selectezi si salveaza profil si iti va apareawinking

| Bizzle a răspuns (pentru Bizzle):

Scz pe Alege Fisierele alegi din Pc tau dai salveaza profil si gatawinking!

| LiviuStefan explică:

Ahh ce simplu e!laughing

| GoldVali a răspuns:

Alegi Editare profil din stanga apoi Selecteaza imagine profil, cu browse alegi poza noua din calc si la urma Salveaza profilul. Se schimba imediat

| PinkPanter a răspuns:

Te duci la editare profil si dai mai jos pana ajungi la schimba imaginea/incarca o imagine si apesi Browse si iti alegi o imagine.Iti v-a aparea in 5-10 min!

| LiviuStefan explică:

Clar ca sunt idiot! O.O cum de nu am vazut alege fisierul!

| alinexexeexexex a răspuns:

Foarte simplu te duci la profil si edit

| SuicideSilence a răspuns:

Editare profil -> "Selecteaza imagine profil" -> alegeti fisierul -> selectezi poza -> open

| minho a răspuns:

Buna! la editare profil iti apar mai multe rubrici si alegi imagine profil dai browse iti alegi o poza si gata.

| LiviuStefan explică:

Gata ma am schimbaat imaginea am inteles oi fi eu prost dar nici chiar asalaughing

| LiviuStefan explică:

Imi pare rau dar nu pot da panglica unuia pentru ca ar fi nedrept fata de ceilalti! sad
Sorry!

| Lightning1997 a răspuns:

E foarte usor, intri la ''Editare profil'', selectezi o imagine din calculator si salvezi profilul.