| ZeUs13 a întrebat:

Urmează sa susțin lucrarea de licență, dar din păcate din cauza unor probleme personale nu pot face acest lucru. Ce se va întâmplă în acest caz, în următoarea sesiune din februarie pot susține tot aceasta lucrare de licență?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca vei sustine aceeasi lucrare de licenta, nu trebuie sa faci alta.

| Adry05 a răspuns:

Din februarie?! Dar nici nu se susțin licențe în februarie, în toamnă se mai face o sesiune pentru susținerea licenței unde normal că poți s-o susții pe asta. Dacă nu în toamnă, abia vara viitoare.

| Wr3nch a răspuns (pentru Adry05):

Gresit, sunt facultati si universitatii unde se sustine in februarie.

| ZeUs13 explică (pentru Ioandelasal):

Dar oare va fi o problema pentru ca eu deja m-am înscris și depus licența pentru sesiunea aceasta?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru ZeUs13):

Nu va fi nici o problema, te poti inscrie in sesiunea urmatoare.