| ionut235 a întrebat:

Salutare,am o întrebare de ce îmi apare factura de la e.on neplătită și eu doar am platit-o luna trecută? Imi apare factura de luna trecută cu cea de luna asta, pe aia de luna trecută am plătit-o, de ce mai apare neplatită? Trebuia să apară ca factură neplătită numai factura de luna aceasta.A mai pățit cineva așa sau se mai confruntă cineva cu așa ceva?
VĂ ROG FRUMOS SĂ ÎMI RĂSPUNDEȚI!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Verifică pe site, in 2-3 zile actualizează și ei situația

(totuși păstrează dovada plății - just in case)

| ionut235 explică (pentru sierra1):

Am verificat pe site și îmi apare că e plătită că am dat la istoric facturi, și pe urmă am dat la facturi neplătite și îmi apare și factura care am plătito îmi apare ca factură neplătită.Cum e posibil așa ceva?

| sierra1 a răspuns (pentru ionut235):

"m verificat pe site și îmi apare că e plătită"

atunci relax