| anonim_4396 a întrebat:

Astazi dupa ora de sport unii baieti au plecat afara si unii au stat la usa clasei sa se schimbe fetele, si eu, vorbesc serios acum nu vreau sa va mint pe ce icare citesc aceasta intrebare, am deschis un pic usa si am intrebat : sunteti gata? ( asta dupa vreo 7-8 min )si cica ca era o fata dezbracata, da eu nu le-am vazut. si i-au zis dirigintei ca am intrat peste ele. Logic ca au mintit. Eu am zis dirigintei da nu m-a crezut si cica sa sune mama asta seara. Si mentionez ca avem sedinta miercuri. Ce sa fac sa nu afle? straight faceca mama nu ma crede

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este sa spui problema mamei tale si sa-i explici cum a fost. Eventual sa ai si unul-doi colegi care sa-ti confirme spusele. Va fi mult mai rau daca tu nu-i spui si afla la sedinta.
Daca-i spui si o rogi sa vorbeasca cu diriginta poate aceasta nici nu va mai spune nimic la sedinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i nici o problema, ce poate sa-ti faca, spune-le ca ai fost curios...

Răspuns utilizator avertizat