| IoanaDeea24 a întrebat:

Se merită epilarea definitivă dacă sunt o persoană foarte păroasă?

4 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Da,dar nu e chiar definitiva.

| sweetys a răspuns:

Eu mi-am facut acum am 6 ani, la modul mi-am luat un ipl. Nu m-am prea tinut de program, dar pana si azi am portiuni pe picioare unde nu imi creste parul. Deci eu zic ca merita, mai ales daca e si profi si te tii, adica te duci la sedintele obligatorii, apoi la intretinere.

| celmadis a răspuns:

Merita! si eu mi-am facut epilare definitiva si functioneaza.

cred ca in total am vreo 10 sau si mai multe sesiuni. ca sa nu mai cheltui atatia bani in fie care luna, am decis sa imi i au eu laserul de la Philips pe care il folosesc acasa.

rezultatele sunt super.

ma epilez doar o data la doua saptamani.
iti recomand sa faci la fel daca urasti sa ai par.

eu urasc sa am par, pana si la degetul de la picior mi l dau jos si folosesc laser. laughing

Good luck!

| AdrianJderu a răspuns:

Da, se poate merita dacă ești foarte păros, însă trebuie să te aștepți la o reducere semnificativă a firelor de păr, nu la eliminare completă. Rezultatele variază de la persoană la persoană.
★彡━━━━━━━━━━━━━━━彡★
? Surpriză activă?! https://www.gemis.ro/tombola