| FursecCuCiocolata a întrebat:

Stie cineva daca mai circula masina/autobuzul 634? big grin
Am intrebat multa lumea dar nu am aflat ceva concret. Stie cineva? sad
fundita. big grin

4 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Si ti de unde esti? crezi ca noi ghicim in stele daca in orasu x mege bus`u x?

| szmotovio a răspuns:

Circula de la baba novac la romprim pe fosta linie 34

| FursecCuCiocolata explică (pentru ReiVaN):

Daca ai fi habar avut si pe ce lume traiesti, ti-ai fi dat seama ca acesta circula in Bucuresti. adica daca nu stiai mai bine taceai ca oricum esti vai de tine. oh go on

| ReiVaN a răspuns (pentru FursecCuCiocolata):

De unde stii tu ca sunt vai de mine pisiibatting eyelashes..ne cunoastem noi cumva?
sper sa iti arate viata ce inseamna sa fi vai de tinehappy asa ca esti tu fata buna si etichetezi lume fara sa o cunosti. si apropo..crezi ca autobuz 634 exista doar in Bucuresti?
citez " Urasc taranii de oras in special pe cei din Bucuresti".oh go on pitipoanca ratata viitoare centurista