| Ronaldoo a întrebat:

Stiti cand trimiti sms la 321 cu steaua dati-mi niste informatii cu ce te ajuta ce iti ia informati! Funda:X

Răspuns Câştigător
| adrianc2007 a răspuns:

Scuze de intarziere.
Mai intai trebuie sa iti activezi optiunea, adica sa dai sms cu textul "STEAUA" la 321, apoi vei primi un mesaj de genul cererea ta a fost inregistrata, te rugam asteapta mesajul de confirmare, apoi vine al doilea mesaj, ceva de genul faci parte din grupul suporter steaua.
Bun, asta este partea cu inregistrarea. Mai departe. Dupa ce esti inregistrat. vei primi ocazional sms-uri de la 311, care contin linkuri spre pagini de internet unde aflii cele mai noi informatii despre echipa favorita. In momentul cand echipa ta are un meci, vei primi scorul live, plus informatii (marcatorul golului, minutul golului, cartonasele rosii) iar in cazul in care echipa castiga sau marcheaza primesti bonus mesaje si credit. Sa luam exemplul meciului de aseara: Steaua a batut pe Larnaka cu 3 - 1, asta inseamna ca vei primi 30 de sms-uri nationale si 1 euro credit bonus pentru apeluri si sms-uri in retea. Acestea le primesti a doua zi.
Sper ca am fost destul de explicit, daca nu te-am lamurit indeajuns spune-mi si-ti voi mai explica.
Bafta si o zi buna sa ai!

5 răspunsuri:
| adrianc2007 a răspuns:

Intri in clubul suporter Steaua(Poti sa iti faci si pe alte echipa, daca vrei, eu de exemplu am pe Rapid).
Primesti informatii inainte de meciuri despre echipa si multe altele, si pe langa asta primeste un Euro credit pentru fiecare victorie a echipei, si 10 sms-uri pentru fiecare gol inscris de echipa.

| Ronaldoo explică (pentru adrianc2007):

Si ce iti ia cati bani iti ia? Se merita?happy

| adrianc2007 a răspuns (pentru Ronaldoo):

Pai e gratuita activarea, apoi daca iti incarci in fiecare luna cu cel putin 4 euro, ramane gratuit. Daca nu iti incarci dupa o luna, iti ia cam 0.05 euro pe sms primit.
In concluzie, daca iti incarci luna de luna, eu zic ca se merita.

| Ronaldoo explică:

Dar acum ca a castiga steaua cu laranca ce trebuie sa-mi dea:Bani, informati sau cee ca pana acum nu mi-a dat nimic dupa cat timp vine msj daca imi zici asta ai funda:Xhappy

| Robertutzu_Robert_1990 a răspuns (pentru adrianc2007):

Pai si daca nu ai credit pe telefon iti face cont suplimentar sau?