| LucyxD a întrebat:

Stiu doua tipe care sunt prietene care au numele una: "Maji Bond" si cealalta "Maji Noir". urmatoarea intrebare: ce inseamna "maji" puppy dog eyes. rolling on the floor dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| justE a răspuns:

Sigur sunt porecle, insa "maji" cred ca face referire la termenul frantuzesc "magie" ( se pronunta maji). cred ca au ales aceste porecle sa faca pe interesantele. pe.s. : exista si un parfum cu numele Magie Noire...adica magie neagra :d

15 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Poate ca sunt niste porecle, nu cred ca inseamna ceva.

| andreeade a răspuns:

Jumatate!laughing

| Cåpåċεl a răspuns:

Maji pobabil ca este porecla lor.

| FallingRain a răspuns:

Maji este un cuvant in limba ceha. Din pacate, nu are traducere in nicio limba.

| JustDeedee a răspuns:

Porecle sigur laughing

| madducu a răspuns:

Maji poate de la majoralaughing

| EvellineDub a răspuns:

Poreclahappy

| Biuka a răspuns:

Mda.Le stiu si euhee hee Esti din Baia Mare?:p

| DeniNico123 a răspuns:

Maja inseamna. năvod.basculă, decimal, zecimal.(Am cautat in dex)

| ganton a răspuns:

Maji vine de la manji pentru ca atunci cand sunt singure fac 2girls1cup si se manjesc pe fata si pe corp cu 'inghetzata' rezultata big grin

| adriandragus a răspuns:

Numele pe care le-ai pus mai sus, sunt in franceza.Asa le cheama pe ele.

| bluuuu a răspuns:

Buna. maji bond inseamna magie galbena si maji noir inseamna magie neagra

| DenizisHIGH a răspuns:

Le cunosc pe fete.:]]...Sunt niste nume alese de ele.Sa semene intre ele...de ex eu cu soramea: eu am numele: Barbiie Satennee si ea Barbiie Blonndee.tongue

| MajiNoir a răspuns:

Sunteti mai gramada una ca cealalta! laughing Maji nu inseamna nimicwinking este doar o porecla si nu le-am ales ca sa "facem pe interesantele" Si "Nycoa" probabil tu nu vezi bine scumpo.una e 'Maja" si una e "Maji" aa da si LucyxD.E "Maji Blond" nu Bond happy...

| roxana18_6076 a răspuns (pentru MajiNoir):

Bine bine :X laughing smug dale un upercut