| Ilarionus a întrebat:

Sunt baiat am 10 ani si vreau sa fac ceva bani.Ce joburi sa aleg sa fie ceva simplu.

Răspuns Câştigător
| Floricikpurpurie a răspuns:

Pai...tinand cont ca ai 10 ani, poti sa faci:
1.Sa speli masini
2.Sa iti deschizi un stand de limonada sau prajiturele ce vrei dar e mult mai simplu cu limonada sau sucuri.
3.Sa faci curat sau sa tunzi iarba pe la vecinihappy
Funda?

12 răspunsuri:
| ConducereaLumi a răspuns:

Pai fa-ti si tu un vlog pe youtube

uite copilul asta are 12 ani si face bani pe youtube

http://www.youtube.com/user/AndreiSelaru11?feature=watch

| Eastwood a răspuns:

Poti imparti pliante, ceva gen : Kaufland, Billa, Penny.

| CTLN a răspuns:

Din cate stiu eu, poti sa muncesti de la varsta de 16 ani, dar daca tu vrei ceva simplu...nu stiu ce sa zic.doar sa vinzi ceva confectionat de tine sau.dar totusi de ce ai vrea sa muncesti la 10 ani?

| Marzipany a răspuns:

Job la varsta asta? Fiind fata, eu faceam babysitting, dar acum mi's enervanti unii draci de copchii happy

| Georgianaaa742 a răspuns:

Buna! Ar trebui sa astepti inca vreo 4 ani... poti atunci saimparti pliante, dar pana atunci nu ai alta slujba, esti prea mic si nu exista joburi pentru copii! Iti urez bafta! big grin FUNDA?

| SelenaStie a răspuns:

Primesti raspuns la intrebarea ta pe www.intrebari.tk

| Georgianaaa742 a răspuns (pentru Marzipany):

Nici eu nu cred ca se pote la varsta asta..si ca sa imparti pliante se poate doar de la 14 ani in sus! Oricum bafta! big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 10 ani îți vezi de copilărie dar... și de școală!
Pa, pa.

| NemNUZ a răspuns:

Uite cu metoda asta o sa faci bani sigur:
Pune mana pe carte si invata! Cel mai sigur job iti garantez

| NemNUZ a răspuns (pentru ConducereaLumi):

Face vreo 10$ pe luna, sa fim seriosi si pentru asta trebuie sa ai destui abonati deci vlogging se face asa pentru distractie nicidecum pentru bani, foarte putini fac bani din asta

| NemNUZ a răspuns (pentru ConducereaLumi):

Am gresit face 4$ ca are doar vreo 270 de abonati

| Spitz10 a răspuns (pentru ConducereaLumi):

Iee ma la 112 vizionari si sa stii ca face banilaughing