| anonim_4396 a întrebat:

Sunt incurcata, vreau sa fiu cantareata si o sa merg la vocea romaniei si romanii au talent dar dupa aia, care sunt pasiii ce trebuie urmati? si cu actoria[as vrea sa fac asta pana la 18 ani]cum? funda si vot

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

O,ce planuri! bravo.imi place ca unii oameni vor sa ajunga cineva si nu se lasa doborati de emotii!
Serios? La,,Vocea Romaniei" si,,Romanii au talent"? wow.
pai,dupa ce te duci la aceste concursuri,trebuie sa compui cantece, sa le pui pe yutube... unii ajung celebri doar prin concursuri. daca la aceste concursuri tu esti apreciata, dupa va trebui sa compui cantece si sa dai concerte.si sa publici melodiile, desigur.

de ce doar pana la 18 ani? nu poti si la 23, 24 etc sa fii actrita si cantareata?
a, cu actoria nu ti-am zis.pai:te duci la o proba pentru a obtine un rol intr-un film. daca il iei, joci in film.si dupa in altul si tot asa.
repet:poti si dupa 18 ani sa fii actrita si cantareata! daca ai impresia ca oamenii nu te vor accepta doar pentru ca nu mai esti pustoaica, te inseli!
ok, cam atat am avut de spus.imi spui si mie cum te cheama? caci vreau sa te vad la,,Romanii au Talent" si la,, Vocea Romaniei"! doar numele, atat.se poate?

6 răspunsuri:
| Andrutzikka a răspuns:

Poii, vezi ce iti rezerva Romanii au talent si Vocea Romaniei astfel incat sa devii cantareata.Trebuie sa te straduiesti sa castigi una dintre ele si pe urma sa te gandesti la pasii care ii vezi urma

| DoReMi a răspuns:

Buna! Daca o sa mergi la vocea romaniei sau romanii au talent si o sa se vada ca ai foarte mult talent poti deveni o mare cantareata pentru ca multi te vor lua in emisiuni la televizor si asa iti poti incepe cariera.Tu esti cea din poza de profil? Poate o sa te recunosc la televizor! Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoNameJunior):

Bianca si o sa cant cu prietena mea maya[ori rodica[nu stiu pe cine sa aleg

| NoNameJunior a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.o sa ma uit sa te vad. vreau sa vad daca intr-adevar ai talent!

| pinkqueen98 a răspuns:

Loloacadeadeciocolata [my idlove struck]

| pinkqueen98 a răspuns (pentru pinkqueen98):

Cu