| adina5adina a întrebat:

Telefoanele Motorola sunt bune?

7 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Cele mai bune calitate-preț! Si acum la modelele mid au si 5 ani de updateuri garantate. Daca vrei ceva ieftin : moto g54 power. Excelent, sub 1000 ron. Daca ai buget mai mare recomand motto neo g 50. Eu a trebuit sa il las mamei mele, fostul meu g54. Mi-am luat Samsung xcover 7 pentru ca este rugged. Dar imi lipseste interfata stock si curata de pe Motorola.

| Amiraramii a răspuns:

Buna. eu Motorola am. nu am avut toti banii la acel moment sa-mi cumpar un telefon, dar m-am dus la o reprezentanta Orange unde am vrut unul pe abonament si a fost cea mai buna oferta. recunosc ca nu sunt o amatoare a tuturor aplicatiilor, dar pentru cat folosesc eu este ideaal si ii tine bateria destul de mult dupa aproape 2 ani de folosire

Bula
| Bula a răspuns:

Orice telefon e bun, care functioneaza.

| Mindfulness a răspuns:

Sunt excelente! Nu dai gres cu ele.

| Frank51 a răspuns:

Merge dar nu se va putea compara niciodată cu Samsung, Huawei, xiaomi.

| NLS a răspuns:

Da, dar depinde pentru ce anume, si ce model alegi.
De exemplu, vrei sa faci poze bune si cumperi G32,
vei fi dezamagit.
Trebuie sa alegi un model cu o camera cu senzor mai mare (nu e vorba de MP, ci de marimea senzorului foto, acel numar de forma x/x.x", exemplu 1/1.56". Cu cat numarul de dupa / este mai mic, senzorul e mai mare, si vei obtine poze mai calitative).

Daca te intereseaza gaming-ul, trebuie sa te asiguri ca alegi un model cu procesor puternic si macar 12GB RAM.

Au si ele niste aplicatii nefolositoare, dar nu atat de multe precum brandurile chinezesti.

| Delyae a răspuns:

S-au inventat și Nokia.