| goibas a întrebat:

Trebuie sa dau click de 6-7 ori pe sageata,, GO BACK" pina merge pagina inapoi.pe google sau exporer este aceeasi problema.
multumesc pentru ori ce raspuns

Răspuns Câştigător
| Popa_Viorel_1984 a răspuns:

Ba pacala e clar ca are o problema cu browserul, aceeasi problema am si eu. poate intelegi ca nu are nevoie de sugestiile tale care sunt cu scopul de a umili nu de a ajuta!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

In orice browser exista New Tab sau New Window! Foloseste-le! Ca sa nu mai dai back ca Pacala!

| Popa_Viorel_1984 a răspuns (pentru K0sti):

Ba pacala e clar ca are o problema cu browserul, aceeasi problema am si eu. poate intelegi ca nu are nevoie de sugestiile tale care sunt cu scopul de a umili nu de a ajuta!

| alexadeea a răspuns:

Schimba browserul sau poate fi de la lag deci daca nu merge cu alt browser trage alt windows.

| nolfet a răspuns:

Google e un site/ motor de cautare in timp ce "explorer", banuiesc, e un browser. de obicei se misca asa cand ramane blocat pe o pagina din cauza ad-urilor si pop-out-urilor. iti recomand sa iti instalezi un browser mai eficient. google chrome, opera, mozilla firefox. daca nu functioneaza, vb cu baietii de la net, se poate sa fie si de acolo.

| FizZAleX a răspuns:

Sterge extensiile si iti va merge.

| goibas explică:

Cind vrei sa te intorci la pagina anterioara, trebuie sa dai click pe sageata GO BACK, care este in coltul din stinga a monitorului(sint doua sageti pe care dai click sa mergi la pagina urmatoare sau sa revi la pagina anterioara).Nu pot explica mai bine.
Merci mult.

| Popa_Viorel_1984 a răspuns:

Problema cred ca vine de la browserul internet explorer, aceeasi problema am si eu tocmai de aceea azi am inceput cautarea unei solutii, revin cu raspuns cand rezolv